AD (728x60)

Slider Section

Submenu Section

09/05/2019

Axenda de actos de campaña do BNG de Carnota

Comparte e opina:
 

Para que vaiades reservando datas na axenda, publicamos a axenda de actos da campaña do BNG de Carnota nas Eleccións Municipais do 26 de maio que se inicia esta medianoite.

Venres 10 de maio

Sábado 11 de maio

Domingo 12 de maio

Venres 17 de maio

Sábado 18 de maio

Domingo 19 de maio

Martes 21 de maio

  • 12:20-14:00 h. Debate radiofónico en Radio Nordés

Xoves 23 de maio

Venres 24 de maio

Para facer de Carnota un lugar para vivir... #MáisCarnota

    Etiquetas: , , , , , , , , , , , , , , ,

    Hai 0 opinións.

    Publica a túa!

    Axenda de campaña

    Venres 10 de maio

    • 19:00 h. Acto público de apertura de campaña en Quilmas, dirixido á veciñanza de Quilmas e A Curra
    • 20:00 h. Acto público en Panchés

    Sábado 11 de maio

    • 18:30 h. Acto público no Viso
    • 20:00 h. Acto público en Caldebarcos

    Domingo 12 de maio

    • 19:00 h. Acto público en Carnota
    • 20:30 h. Acto público en Pedrafigueira

    Venres 17 de maio

    • 19:00 h. Acto público na Montaña
    • 20:30 h. Acto público en Cornido

    Sábado 18 de maio

    • 18:30 h. Acto público en Canedo
    • 20:00 h. Acto público en Louredo

    Domingo 19 de maio

    • 18:30 h. Acto público en Lariño
    • 20:00 h. Acto público en Mallou, dirixido á veciñanza de Mallou e Maceiras

    Martes 21 de maio

    • 12:20-14:00 h. Debate radiofónico en Radio Nordés

    Xoves 23 de maio

    Venres 24 de maio

    A nosa candidatura

    1. Emilio Louro Lamela, “Milucho”
    2. Belén Campos Díaz
    3. Manolo Souto Barreiro
    4. Pilar Tubío Lariño
    5. Iván Franco Caamaño
    6. Susana Riveiro Siaba
    7. Nicola Lurie Mitchell
    8. Jorge Fiuza Barreiro
    9. Cecilia Caamaño García
    10. Jesús Manuel Caamaño Caamaño, "Chuchú"
    11. Ramón Noceda Caamaño
    12. Suplentes
    13. Marupe Armendáriz Villar
    14. Cándido Caamaño Lado, “Marcelino”
    15. Fátima Dosil Caamaño
    16. Marisa Agulleiro Malvarez
    17. Marcelino Saborido Lago, “Marcelo”
    18. Agustín Lamela Caamaño, “Curral”
    19. María Socorro González Otero
    20. María Manuela Núñez Garcia
    21. Iago Maceiras Dosil
     

    Facebook

    • ACEP Carnota
    • ACDR Asaghieiras
    • CEIP de Carnota
    • CEIP O Pindo
    • Asociación Cultural Canle de Lira
    • Asociación Veciñal Insua de Lariño
    • IES Lamas de Castelo
    • Asociación Monte Pindo Parque Natural
    • Plataforma Salvemos o Faro de Lariño
    • Cooperativa de Agricultura Ecolóxica Rainha Lupa de Quilmas
    • Asociación Veciñal Relámpago de San Mamede
    • Asociación Cultural Deportiva Recreativa O Patín de Carnota
    • Asociación Cultural Deportiva Recreativa Pedramar do Pindo
    • Asociación Veciñal Pedras da Area de Mallou e Maceiras
    • Asociación Veciñal Xurde Caldebarcos

    Visitas

    Na memoria de Antón do Corenteno e Euloxio Franco

    Páxina web da Asemblea local do BNG de Carnota. Todos os contidos desta páxina distribúense baixo licenza Creative Commons 2.5 menos onde se exprese o contrario. Isto é un traballo de Connosco baseado en Templateism.com. Séguenos nas nosas redes sociais: